Wypożyczalnia samochodów Joy Car
Facebook
Lokalizacja ul. Piłsudskiego 19
97-400 Bełchatów
Czynne Pn - Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Telefony 781 781 424
607 607 300
Menu

DODATKI

Wynajem samochodu z kierowcą

Wychodząc na przeciw potrzebą Klientów, wypożyczalnia samochodów JOY-CAR oferuje usługę wynajmu samochodu wraz z kierowcą. Podczas podróży ciężar prowadzenia samochodu spoczywa na naszych doświadczonych kierowcach, a w tym czasie Klient może pracować lub podróżując w komfortowych warunkach oddać się relaksowi, aby do celu podróży dotrzeć wypoczętym.

Cena takiego wynajmu za każdym razem negocjowana jest indywidualnie.

 

Nawigacja GPS 

Niezwykle funkcjonalne urządzenie pomagające kierowcą w dotarciu do celu. Sprawdza się nie tylko w dłuższych podróżach, ale przede wszystkim w odnalezieniu się w sieci dróg dużych miast. Wystarczy wpisać interesujący nas adres, a nawigacja wytycza drogę i prowadzi nas do celu, a kierowca może skupić sie wyłącznie na prowadzeniu samochodu. Wszystkie nasze nawigacje wyposażone są w najnowszą mapę Europy.

Rezerwacji nawigacji za dodatkową opłatą należy dokonać wraz z rezerwacją samochodu.

 

Yanosik GTr

Yanosik to najskuteczniejszy i w 100% legalny komunikator, który informuje kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Za pomocą komunikatów dźwiękowych i graficznych otrzymujesz informację o zbliżaniu się do m.in.: fotoradarów, kontroli prędkości, miejsc wypadków i różnych utrudnień drogowych.

Z systemu Yanosik korzysta już ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie, a co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach.

Tylko u nas Yanosik dostępny za niewielką dopłatą zamów przy zamówienienu samochodu.

 

 

Cb-Radio + Antena

Do wypożyczonego samochodu mogą Państwo otrzymać zestaw CB Radio. Urządzenie niezwykle przydatne podczas podróży w komunikacji oraz do pozyskiwania informacji o aktualnych warunkach na drodze.

Wynajem zestawu Cb-radio wraz z anteną dostępne dla każdego naszego samochodu jest Gratis.

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 50913